Jako každý rok pro Vás připravujeme soustředění Klubíku pro rodiče s dětmi ve Svojanově. Veškeré informace naleznete zde v souborech ke stažení v informacích. Všichni účastníci musí přivézt vyplněnou Zdravotní kartu.

Program soustředění je koncipován formou cvičení a her od 9:00 do 11:30 a od 15:00 do 17:30 (pondělí až pátek). V pátek večer končíme společným cvičením a v sobotu máte volné dopoledne. V ostatních časech se o dítě staráte na místě Vy rodiče. Společné ubytování a jídlo je zajištěno.

Dítě se může účastnit pouze za doprovodu zákonného zástupce (rodiče). Vítáme samozřejmě vzít celou rodinu, tedy i sourozence. Chatky jsou dřevěné pro 4 osoby s elektřinou. V areálu je společné sociální zázemí (toalety, sprchy, kuchyňka).

Přihlášku prosím vyplňte co nejdříve. Ideálně do 15. 6. 2023 (poté nezaručujeme výrobu trička)

Neděle 16. července až sobota 22. července 2023

Rekreační oblast Svojanov, Svojanov 7, 571 01 Moravská Třebová

NE Svojanov s hradem.

Celé soustředění (rodič + dítě):

7 200 Kč / 1 rodič + 1 dítě

V ceně je ubytování, strava 4x denně, 2x denně cvičení + hry, odborný zdravotnický dohled, tričko.

Další osoba (maximálně + 2 osoby):

3 500 Kč /osobu

Cena je počítána za celý pobyt a ubytování ve společné chatce společně s dítětem.

• Sraz na místě konání ve 14:00 16.7.2023
  • Konec do 14:00 22.7.2023