Karate Klubík Brno

Klubík – cvičení pro nejmenší s jednoduchými prvky karate, jako nástrojem pro všestranný rozvoj vašich dětí formou kreativních a zábavných cvičení.

TRÉNINK

Trenéři:

• Pavlína Zbořilová – hlavní trenérka, pzborilova(zavinovač)karate-klub.cz, mobil: 724 589 726
  • Dagmar Wiesnerová a Martina Michálková – pomocné trenérky

Časový harmonogram:

• Každý čtvrtek 16:00-16:45 (sraz v 15:45 před vchodem z vnitrobloku zde, převzetí dětí na cvičení je v 15:50 – jen děti samotné, doprovod rodičů není bohužel možný).
  • Cvičí se vždy, kromě státních svátků a školních prázdnin.
  • První hodina je 9.9.2021 pro nové děti a 2.9.2021 pro děti z loňského roku.

Platba členských příspěvků:

• Platba za pololetí je 1 200 Kč. V případě, že chodí sourozenec, tak druhý a další člen má platbu 900 Kč/osobu.
  • I. pololetí 2021/2022 prosíme uhradit do 30.9.2021.
  • II. pololetí 2021/2022 prosíme uhradit do 28.2.2022
  • Platba na účet 209618952/0300 (VS: RRRRMMDD, kde: RRRR: rok narození, MM: měsíc narození, DD: den narození).

Desatero pro cvičení s dětmi:

1. Na hodiny voďte své děti včas. Do budovy tělocvičny se vstupuje pouze s trenérem.
  2. V případě, že se opozdíte, vyčkejte na trenéra. Nezvoňte prosím na zvonek.
  3. Neprotahujte loučení se svými dětmi – je jim potom ještě více smutno.
  4. Děti mají vhodné oblečení – tepláky, tričko (máme klubové bílé), bez ponožek, holčičky – učesané  a sepnuté vlásky.
  5. Pití si děti nosí ve vhodné plastové uzavíratelné láhvi (podepsané) s násoskou, případně v takové láhvi, kterou zvládnou děti otevřít samy.
  6. Nežádejte o povolení být přítomni na hodině, ostatním dětem by to bylo líto.
  7. Dodržujte a respektujte pokyny trenéra. Čtěte naše webové stránky nebo na Facebook.
  8. O změně kontaktních údajů (mail, telefon) nás prosím včas informujte. V případě výjimečných situací (zrušení tréninku, úraz dítěte apod.), se tak s Vámi budeme moci rychle spojit. Pro předání kontaktních údajů lze využít tento formulář.
  9. Nedožadujte se pro své děti výjimek.
  10. Podporujte své děti!

ČLÁNKY A INFORMACE:

EduPage

Vážení členové, od letoška budeme jako klub používat pro všechny členy EduPage. Odkaz...

číst více

KKB

Karate klub brno

Přihlašovací formulář

Zašlete nám nezávaznou registraci pomocí formuláře níže, my Vám zašleme doplňující informace

Rozpis tréninků

Čtvrtek: 16:00 – 16:45