Karate klub Brno na cestách

Pošli Karate klubu Brno pohled

Jelikož hodně členů cestuje po republice a také po světě a velmi si vážíme toho, když si vzpomenou na Karate klub Brno, tak jsme nachystali mapu, odkud nám přistály pohledy. Máme dvě kategorie a to z České republiky a pak z celého světa. Tedy, pokud se někam chystáte, tak nezapomeňte poslat pohled na Karate klub Brno, Milady Horákové 12, 602 00 Brno, ČR. Ještě se vyfoťte jak házíte pohled od schránky a tuto fotku zašlete na info@karate-klub.cz. Poté bude Váš pohled zveřejněn.

Pošli Karate klub Brno do světa

Po domluvě s trenérem můžeš dostat nálepku a pak tuto nálepku uvážlivě a s rozumem použít. Poté se s uvedenou nálepkou vyfotit a fotku zaslat na info@karate-klub.cz spolu s popisem místa, kde se nachází. Vždy ale zvaž, zda nápepka nebude na uvedeném místě na obtíž a aby nám nedělala ostudu.