inulý víkend se někteří členové Karate klubu Brno zúčastnili workshopu v Roudnici n.L. Pravda, je to pro nás Brňáky trošku z ruky, ale určitě stálo za to tam vyrazit.

Většina posádek to vzala, cestou do Roudnice, i s prohlídkou centra Prahy, cíleně či omylem, ale nakonec dorazili všichni na páteční cvičení včas. Zdeňci dorazili později k večeru a v pátek tak stihli už jen večeři a večerní procházku po Roudnici.

Ubytovaní jsme byli v jedné ze tříd školy, kde ve dvou tělocvičnách probíhaly tréninky celý víkend. Pod vedením paní Konečné, pana Strnada, pana Steklého nebo pana Pěknice, jsme tak měli možnost vyzkoušet si cvičení pod vedením jiných trenérů, což bylo pro mnoho z nás obohacením a zajímavou změnou.

V neděli odpoledne, cestou z Roudnice, jsme to vzali přes horu Říp. Co bychom to byli za vlastence, kdybychom na Říp nevylezli, že! Tákže, co jiní dají za 45 min. nahoru, dali jsme my sportovci-karatisti za stejnou dobu i dolů a stihli jsme se i vyfotit. Míša totiž našel báječnou zkratku a tak jsme dole byli na to šup 😉

Moto víkendového pobytu:

„Cesta k prvnímu danu je dlouhá! Ale lépe se po ní jde s plným žaludkem.“ Filozofii tohoto mota vám určitě rád v detailu vysvětlí Míša 😉