Trénink dětí 4-6 let - Klubík

Klubík – cvičení pro nejmenší s jednoduchými prvky karate, jako nástrojem pro všestranný rozvoj vašich dětí formou kreativních a zábavných cvičení.

Rozvoj dítěte při tréninku

Na hodinách Klubíku klademe důraz na rozvoj dětské síly, schopnost koordinace a zlepšování obratnosti. Karate učíme speciálním způsobem, který je dětem ušitý na míru jejich těla i duše, s ohledem na jejich individuální schopnosti.

Karate je zde zastoupeno jednoduchými základními technikami, cvičením zaměřeným na pozornost a koncentraci. Při tréninku nejsou využívány techniky, cvičení, které mohou ohrozit fyzický vývoj dítěte.

Citlivé a laskavé vedení je základem pro každý trénink. Krok za krokem se děti vydávají za poznáním a objevováním svého úžasného potenciálu. Vše probíhá formou kreativních a zábavných cvičení, která zároveň podporují jejich růst.

Vliv tréninku na chování

Karate je krásný způsob sebevyjádření a nechává dětskou duši projevit se pohybem. Dává důraz na přesnost, sebekontrolu a zvládnutí pohybů svého těla. To vše, spojené s duševním růstem a kvalitním vedením, máte právě teď na dosah.

• Zábava, hry a skvělá atmosféra jsou samozřejmostí každé hodiny.
  • Ale i disciplína, pravidla tréninků a řád mají své jasné místo.
  • Trenéři jsou velice přátelští a přistupují k dětem laskavě a individuálně. Respekt jim však nechybí.

Speciální prostory a omezená kapacita

Tréninky probíhají v tělocvičně Městské policie Brno se speciálním měkčeným povrchem, který je určen pro výcvik bojového umění. K dispozici máme vlastní pomůcky pro trénink a oddělené šatny se sprchami a WC.

Abychom zachovali vysokou kvalitu našich tréninků, máme omezenou kapacitu cvičební skupiny o kterou se starají dva trenéři.

Letní soustředění

V rámci tréninku pro děti pořádáme letní soustředění společně s rodiči. Kromě cvičení je čeká spousta her a zábavy. Zároveň poznají i starší kamarády z ostatních skupin.