Vážení rodiče a milé děti,

Dnes dochází k uvolnění některých opatření. V případě našeho klubu se jedná o možnost tréninku uvnitř do max. počtu 10 osob.

Bohužel jsme nuceni, min. do konce roku, stále zůstat bez možnosti cvičit v tělocvičně. Počet 10 osob včetně trenéra neumožňuje plnohodnotný trénink všech členů ve skupině (nechceme jít cestou vybírání, kdo má a kdo nemá právo cvičit uvnitř a bohužel nemáme kapacitu ani časový prostor, rozdělit jednotky do více skupin). Navíc, by cvičení muselo probíhat v rouškách (tedy pro bojové umění v rámci rozvoje dynamiky a dechu nevhodné). Dále by trénink musel být bezkontaktní a tedy bez možnosti nácviku ve dvojicích.

 

Z těchto důvodů pokračujeme ve výuce online. Rozpis najdete zde:

https://www.karate-klub.cz/trenink-online. Do Vánoc se jedná o 3 týdny, to už zvládneme, a v lednu se snad již setkáme v tělocvičně. Tedy poslední online trénink se bude konat 22.12.2020 (Bude společný – informace jsou níže). A v novém roce budeme začínat v pondělí 4.1.2021 buď online (PES stupeň 3 a více) nebo v tělocvičně (PES stupeň 2 nebo 1).

Bylo by vhodné pro všechny, kteří ještě na online trénink nepřišli, aby v rámci svých možností udělali vše aby jej mohli navštěvovat. Chystáme se takto na zkoušky, které budou probíhat na přelomu ledna a února. Máme nachystanou i variantu zkoušek online. Ale je potřeba navštěvovat tréninky.

 

Dne 22.12.2020 zakončíme společně Vánočním hodinovým online tréninkem od 18:00 do 19:00 všech skupin. Vánoční cvičení bude vhodné i pro rodiče. Těšíme se tedy na hojnou účast. Těšíme se na viděnou aspoň takto na dálku.

 

Děkuji všem za pochopení a trpělivost.