Všem se dává na vědomí, že dne 21. února 2015 pořádáme pro členy Karate klubu Brno a jejich přátele narozeninovou párty, kde oslavíme společně narozeniny všech, kteří v roce 2015 budou mít narozeniny.

Jelikož se jedná o narozeninovou párty, tak Vás rádi uvidíme v karnevalových kostýmech, dětských maskách či pohádkových postavách, abychom si ty narozeniny pořádně užili.

Vstup na oslavu bude od 19:00 a společné připití k narozeninám ve 20:00. Místo konání je restaurace Kinokavárna (Velký sál), náměstí SNP 33, Brno-Černá pole. Večerem Vás provedou členové Karate klubu Brno a k poslechu Vám bude hrát DJ Las.

Abyste nemuseli přemýšlet nad dárkem pro oslavence, tak příspěvkem 200 Kč / osobu předem (250,- Kč/osobu na místě) budete mít problém s dárkem vyřešen. Zároveň se můžete těšit na další dárky od sponzorů a také možnost získat cvičení zdarma v KKB nebo CSDS.

 Každé narozeniny potřebují zasedací pořádek, a proto si Vámi preferovaná místa rezervujte již pomocí formuláře. Rezervace míst je platná 7 dní od zaslání a uhrazení příspěvku na dárek a bude potvrzena na udaný email.