V sobotu 5.11.2009 se vydala Radka Mackovčinová, Luong Quang Vu(Viktor) a Sergej Cheremukhin na mistrovství JKA ČR do Tábora. Bohužel pod vlivem nemoci se nemohl zúčastnit Jan Březina. Po dlouhé cestě nás čekala příjemně vytopená hala a závody mohly začít. Jako první se na tatami dostal Sergej, který bohužel podlehl v kumite hned v prvních okamžicích zápasu. Další se na řadu dostala Radka v kategorii juniorky, kde se umístila v kumite na 8. místě. Viktor se nám předvedl v kata starších dorostů a umístil se na krásném 6. místě. Pak se na řadu dostala zase Radka, kde jí v kategorii starší dorostenky čekala napřed kata a pak kumite. V katách se probojovala až do finálové čtyřky, kde se nakonec umístila na 4. místě a v kumite postupovala přes soupeřky až do finále, kde závěrečný zápas podlehla a proto skončila na vynikajícím 2. místě. Všem závodníkům patří velká gratulace za vzornou reprezentaci klubu na závodech v této sezóně s ukončením na tomto mistrovství. Přeji tak mnoho úspěchů v dalším roce, kdy doufám všichni obhájí své pozice.