Již v pátek 6.11.2015 se vydal tým Karate klub Brno do Kadaně, kde se po následující dva dny konalo mistrovství České republiky karate JKA. Po dlouhé cestě nás uvítal již nám známý penzion Relax, a jak z názvu plyne, tak jsme si večer před závody zpříjemnili vířivkou, saunou a pobytem v relaxační místnosti. Tím závodníci nabrali spoustu energie na další den.

V sobotu po slavnostním nástupu a zahájení soutěží čekal Pavla, Gabču, Vaška a Lukina boj o medaile a titul. Všichni čtyři začali zároveň. Napřed pobíhala soutěž v kata a poté následovalo i kumite. Závodníci se v katách snažili probojovat do semifinále, aby mohli ukázat svou volitelnou kata, to se nakonec povedlo jen Vaškovi s Pavlem, který se dostal až do finále. V kumite byly boje stejné, jen se postupovalo postupně. Bohužel nikdo z našeho týmu na finále nedosáhl.

Výsledky:

  • Gabča: kata mini žákyně 13. místo
  • Pavel: kata mladší žáci 2. místokumite mladší žáci 6. místo
  • Vašek: kata mladší žáci 8. místo, kumite mladší žáci 14. místo
  • Lukin: kata mladší žáci 11. místo, kumite mladší žáci 8. místo

Všem závodníkům patří velká gratulace za vzornou reprezentaci klubu na závodech v této sezóně s ukončením na tomto mistrovství. Přeji tak mnoho úspěchů v dalším roce, kdy doufám všichni zlepší své pozice, ač budou ve starší věkové kategorii.