Na sobotu 19. ledna jsme dostali pozvání na autogramiádu České knihy rekordů od Agentury Dobrý den spojenou s prezentací klubu. Celá akce probíhala v expozici na brněnském výstavišti při příležitosti konání veletrhu GO a Regiontour.

Karate klub Brno měl k dispozici vlastní stůl pro prezentaci tohoto bojového umění a zároveň s možností si nechat podepsat přítomné rekordmany do nově křtěné knihy. Pro odvážné návštěvníky jsme měli připravené si vyzkoušet přerážení střešních tašek, či se seznámit s činností klubu a možností trénování u nás. Akce byla velkým přínosem pro klub, neboť sobotní návštěvnost výstaviště byla cca 30 tisíc návštěvníků.

Velké dík patří zejména Agentuře Dobrý den, jmenovitě panu Josefu Vaňkovi, že nám dala možnost prezentovat karate a dále pak Zdeňkovi a Andreji za vzornou reprezentaci na stánku. Těšíme se na další spolupráci.