Budoshow je úspěšně za námi a letošní 18 ročník byl hodně povedený. Proto jsme se snažili ukázat divákům opět něco výjimečného i my za karate JKA. V ukázce Karate klubu Brno jsme ukázali z čeho se karate JKA skládá, a to z kihon, kata a kumite a jako bonus jsme přidali přerážecí techniky. Jelikož jsme klub, co podporuje mládež, tak i v ukázce jsme měli děti, kteří předvedli perfektní techniky a tvrdé kumite.

Během vystoupení kata a také části kumite jsme techniky karate předváděli ve svítících karategi. Tímto jsme pro klub získali světové prvenství.

Děkujeme všem vystupujícím: Gabča, Kuba, Verča, Radka, Alex, Petr, Tomáš, Michal a Kuba. Dále pak Drakovi, za časování osvětlení, Ondrovi za techniku a opravdu velký dík patří elektrikáři Jirkovi Kačírkovi za realizaci tohoto nápadu bez kterého bychom nesvítili.

V neposlední řadě patří dík i organizátorům, zejména Liborovi Macháňovi, že jsme mohli vystupovat a mohli Vám karate ukázat. Těšíme se na další ročník a doufáme, že Vás opět něčím překvapíme.