15. ročník největší přehlídky bojových umění v České republice proběhl v neděli, 25.11.2012 v 15 hodin, v hale Vodova v Brně. Jako každý rok se zde představil i Karate klub Brno se svojí ukázkou karate. Ukázku předvedli členové klubu společně s hostem Janem Steklým (4. dan JKA). Mimo jiné jste mohli vidět i členy KKB při asistenci v ukázce Policie ČR.

Ukázka karate obsahovala představení katy Bassai Dai tag heuer replica v podání trenéra Michala, ukázku kihonu se základními technikami a kumite v podání všech cvičících. Nechyběla ani vtipná scénka dětí s trenérem Zdeňkem, jakožto bezdomovcem obtěžujícím hrající si děti. Celé představení KKB bylo zakončeno TAMEŠI WARI – přerážecí techniky v podání nejmladších vystupujících žáků KKB.

Video možno zhlédnout zde: http://youtu.be/48K-qCh5U2Y

Poděkování:

* Zdenymu, že nás opět na Budoshow 2012 dostal.

* Kubovi, že předal aparaturu a informace z loňska a letos tak mohlo vše opět klapnout na 1*.

* Míšovi, že to s námi, s trpělivostí sobě vlastní, celé secvičil.

* Panu Steklému a Robertovi, že přijeli z velké dálky a vystoupili s námi.

* Alešovi a Ondrovi, za pomoc s videoprojekcí.

* Všem účinkujícím, z řad KKB, za odvahu vystoupit.

* Všem kolem, které není vidět, ale každoročně umožní, že vše klapne a stojí to za to!!!