Největší přehlídka bojových umění v České repubice je za námi a máme tu malé shrnutí této úspěšné akce. Vše začalo už někdy o prázdninách přípravami na vystoupení a plánování ukázky. Tréninky se pomalu začaly více zaměřovat na tuto přípravu a společně s policií se pilovalo až do soboty před vystoupením. V sobotu se už jen finišovalo a jela nachystat hala. Tímto děkuji všem za klub, kdo se zúčastnil této nemilé povinnosti. Neděle 22.11.2009 ráno 9:00 to začlo už pro všechny vystupující. Ráno poslední přípravy, zkoušky s hudbou a moderátory a pak už jen čekat na zabubnování a zahájení 12. ročníku Budoshow 2009, který moderovar Patrik Hezutský. Karate klub se zde ukázal dvakrát. Poprvé, když dělal komparz policii ČR. Dělání obětí a násilníků nám určitě šlo dobře a to nesmím zapomenout na záchranáře, co jeli zachránit pobodanou, také z klubu. Po přestávce už následovalo vystoupení Karate klubu Brno. Vše začlo ukázkou kumite Michala s Markem a následovalo ukázkou kata s aplikací do Adama, Milana a Martina a pak Kuby. Aby jsme rozproudili publikum, tak v podání Sergeje a Andrei, Radky a Honzy B, Honzy R a Viktora, jsme předvedli znovu kumite a zakončili scénkou z Brna, kdy děti Milan, Adam a Martin potkali bezdomovce Zdenála a snažili se mu vyhnout obloukem. A jako bombónek na konec jsme si nechali přerážení a překonání Českého rekordu. Na děti čekaly střešní tašky a na ty starší Ytogny, kdy uprostřed bylo připraveno 16 kusů 5cm tlustých. Hudba odstartovala a Zdeněk Daniel překonal neoficiálně (jsme to nenahlásili do Pelhřimova 🙂 ) rekord v přeražení loktem. Tímto skončila ukázka Karate klubu Brno. Jen pro pořádek, celkem jsme nacvičili cca 20hodin navíc (a to nepočítám ty roky dřiny předtím), najeli cca 200km, zničili 72 Ytongů, 80 střešních tašek, 300 dřevěných podložek, nespočet modráků a oděrek, otřes mozku,…ale stálo to za to. Za celý tým co se podílel a za to že jsme mohli zase vystupovat děkuji.