Ukázky karate v rámci náborů

Informace pro naše členy ohledně účasti

V rámci náborových ukázek žádáme naše členy o účast. Budeme mít stánek s ukázkami  karate. Všem příchozím dětem budeme ukazovat karate a zároveň jim umožníme si jej vyzkoušet.

Účastnit se mohou všichni členové klubu, neboť budeme učit základy. Přihlášení přes formulář vždy do samotného konání akce. Po odeslání formuláře uvidíte na obrazovce potvrzení, že byl odeslán.

ASIE VZDÁLENÁ A BLÍZKÁ 2023

sobota 2. 9. 2023

Harmonogram

13:00 sraz u tělocvičny a odjez do Prahy – kontaktní osoba Jakub Doležal 603193593

15:30 sraz na místě v Praze
17:00 – 17:15 Ukázka v rámci festivalu
22:00 dojezd zpět do Brna

S sebou:

• kimono, pásek, tenisky, pití, jídlo

Jede se do Prahy, tedy osobní domluva a potvrzení (z důvodu omezené kapacity vozidla). Případně Vás mohou vzít do Prahy rodiče a potkáme se na místě. Můžete vpřed vystoupením ochutnávat asijské speciality.

INFO-DRÁČEK, z.s.

Centrální park Pankrác, Praha

Sraz účastníků

DEN NÁBORŮ na Kraví Hoře

sobota 9. 9. 2023

Harmonogram

8:00 sraz uprostřed Kraví Hory – místo našeho stánku (v půlce kopce na hvězdárnu) – kontaktní osoba Jakub Doležal 603193593
9:00 – 18:00 Ukázky v rámci Dne náborů
18:00 ukončení akce a převzetí dětí

S sebou:

• kimono, pásek, tenisky, pití, jídlo

V případě špatného počasí budeme uvnitř stánku (tedy tričko pod kimono, aby nebyla zima).

Starez Sport

Park na Kraví hoře, Brno

Sraz účastníků

Přihlašovací formulář – pouze pro členy Karate klubu Brno

Na každou akci se přihlašuje zvlášť. Pokud můžete jen na část, tak uveďte v poznámce čas od kdy do kdy.

Pro akci v Praze máme zatím místo pro 3 děti, tedy pokud by jste si chtěli udělat výlet, tak budeme rádi můžete dojet až tam. Uveďte prosím do poznámky.