Sport pro uprchlíky ve městě Brně a Jihomoravském kraji / Спорт для біженців у місті Брно та Південноморавським краєм

Sportovní kluby / спортивні клуби

Cyklistika / Велоспорт

Open Cycling Academy

Webové stránky klubu / Сайт клубу

Adresa / Адреса

Brno: Dukelská třída 76/17, Husovice

Kontakt (dotazy) / Контакт (питання)

Lukáš PETR
lukas_petr@seznam.cz

Mluvíme: česky, anglicky
Розмовляємо: чеською, англійською

Časy / час

Potřeba dát kontaktní údaje na domluvu místa srazu před tréninkem
úterý a čtvrtek od 16:30 všechny kategorie (dle věku a výkonnosti jsou rozděleni na místě do skupin)
sobota – závodní program v okolí Brna

Потрібно надати контактну інформацію, щоб домовитися про місце зустрічі перед тренуванням
Вівторок і четвер з 16:30 всі категорії (за віком і продуктивністю вони розділені на місці на групи)
Субота – програма гонок по Брно

Kapacita na lekci / Місткість на урок

3 osoby / осіб (máme volno / у нас є місце)

Další informace / Більше інформації

Většina tréninků začíná na Cacovickém ostrově (Brno Husovice) nebo v bike aréně Brno Anthropos. Tréninková jednotka trvá 1,5-2 hod a zpravidla vyjíždíme na trénink do blízkého okolí. Je tedy před každým tréninkem se domluvit na programu daného tréninku.

Більшість тренувань починається на Cacovický ostrov (Brno Husovice) або на велосипедній арені Brno Anthropos. Навчальний блок триває 1,5-2 години і ми зазвичай ходимо на тренування неподалік. Тому перед кожним тренінгом необхідно узгоджувати програму даного тренінгу.

Přihlašování / Увійти

Kde cvičit / Де потренуватися