Trénink ONLINE

Karate je jako horká voda, která chladne, když ji stále neohříváš" - Nijukun - pravidlo 11.

Tedy v rámci tréninku pokračujeme samostatným cvičením online. Je zapotřebí k tomu přistupovat zodpovědně, tedy před začátkem cvičení se rozcvičit. Tréninky budou rozděleny dle skupin jako v dojo. V případě že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte kontaktovat trenéry.

Trénink online v době omezení provozu dojo od 4.1.2021:

HESLO pro připojení: karate

Přihlašujte se pod skutečnými jmény (evidujeme docházku)

Karate klubík Brno

Začátečníci bez omezení věku (bez pásku + nábor 2020):
Bílé pásky (bez omezení věku):
Žluté pásky (bez omezení věku):
Oranžové pásky (bez omezení věku):

Od zeleného pásku (bez omezení věku):

Online tréninky:

• Návod naleznete zde: http://karate-klub.cz/files/online-treninky-pomoci-zoom.pdf

• Buďte na tréninku vždy 5 minut před začátkem a rozcvičení
  • Připravte si na trénink:
    • Poznámkový blok pro psaní poznámek
    • Pití v rámci pauzy
    • 2x závaží cca 0,5 až 1kg (stačí naplněná PET láhev vodou)
    • Malý ručník, případně utěrku

Doporučujeme také sledovat i Youtube kanál (staňte se odběratelem) s upřesněním cvičení: https://www.youtube.com/user/karatebrno/
  • Rozdělené do kanálů dle jednotlivých skupin.
  • Japonské videa jsou s českými titulky

V rámci udržení kondice doporučujeme i následující cvičení:

Každý den před jídlem (snídaně, oběd, večeře):

• 30-40 kliků, 30-40 dřepů, 30-40 sklapovaček (celkem za den 100 od každého)

• 5 minut protahování

• ráno: hluboký předklon ve stoje, předklon v sedě a přitažení hrudníku ke stehnům, turecký sed a sedět vzpřímo

• v poledne: rozštěp, šňůra na obě strany, překážkový sed a přitažení k přední noze, přitažení kolene k hrudi ve stoje na jedné noze

• večer: sed rozkročmo a přitahování k pravé a levé noze, sed rozkročný a placka vpřed

Každý volný den od karate:

• Pokud to situace dovolí - vyběhnout ven výklusem (zadýchaní, ale můžete si stále povídat) cca 30-45 minut.
  • Provádět jinou sportovní aktivitu v délce cca 30-45 minut.

Skupina Klubík

Skupina Karate klubík Brno Cvičte hlavně pro radost z pohybu a když už se rozhodnete si zopakovat techniky, co jste cvičili s námi na tréninku, tak zde pro Vás máme malý návod jak na to. To aby jste nezapomněli a až to situace dovolí, tak jsme..
zobrazit více informací

« březen 2021 »