Dne 7.-9.2.2020 se v Praze uskuteční seminář pod vedením Shihana Hideo Ochi (9. dan JKA). Seminář je vhodný pro závodníky, dospělé a dětí od bílého pásu. Do Prahy by jsme jeli již v pátek odpoledne. Pro děti doporučuji výlet s rodiči (ubytování jsme schopni zajistit společné).

Akce proběhne ve Sportovní hale Štěrboholy, U školy 430, Praha 10

Plánujeme hromadné ubytování (již poněkolikáté), takže je potřeba se dopředu nahlásit.

• Seminář: cena 790 Kč
  • Ubytování: cena 1400Kč (ubytování Hotel Čechie na 2 noci ve dvojlůžkových pokojích) včetně snídaně. (rezervaci zajišťuje klub na základě přihlášky)
  • Dopravu si každý řeší sám (domluvit se vzájemně, možnost dopravy s trenérem po předchozí domluvě – týká se dětí) – dojezd v pátek večer do hotelu (cca 18 hodina), odjezd v neděli po skončení cvičení cca 12:30 z Prahy. Pokud nás bude hodně, možnost hromadné dopravy vlakem.

Přihlášení je závazné (kvůli ubytování) do 30.1.2020. Po této době si každý zajišťuje sám.